Technologie IPL – umožňuje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, která způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly.

Jaký je ideální počet návštěv?

V průměru bývá zapotřebí 6-8 návštěv v rozmezí 6-ti měsíců. Ochlupení roste v cyklech (existují období růstu a období klidu). IPL působí na chloupky v růstové (anagenní) fázi.  Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv. Depilovaná oblast se dezinfikuje a poté postupně osvěcuje. Doba ošetření závisí na velikosti ošetřované oblasti.

Před epilací se doporučuje pleť neopalovat a chloupky neodstraňovat depilací teplým voskem,pinzetou, či cukrovou pastou, neboť by ošetření pulzním světlem IPL bylo neúčinné.

Chloupky je nutné oholit 24 hod.před epilací IPL .

Po ošetření se pokožka nesmí opalovat v soláriu ani na slunci, případně je nutno ji chránit krémy s nejvyššími UV filtry, tzv. slunečními blokátory.

Epilace s IPL je považována za trvalou nebo dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Zbylé chloupky budou světlé a jemné, téměř nepostřehnutelné. Epilace je závislá na hormonálních změnách a užívání léků, které obsahují hormony. Může se proto po určité době jednorázově udržovat.

Epilátor má velmi účinnou IPL technologii s 5-ti fototypy , lampou Quartz Technology Lifetime:

                                                            300 000 záblesků.

Kontraindikace: Těhotenství nebo kojení. Silné vystavení účinkům slunce nebo soláriu během minulých 28 dní. Tetování nebo trvalé líčení na částech, kde chcete epilátor použít. Abnormální stav pokožky v místě aplikace: Hnědé nebo černé skvrny,velké pihy, mateřská znaménka, bradavice nebo pigmentové névy,kardiostimulátor,radioterapie nebo chemoterapie 

Zaváděcí ceny nové služby epilace IPL

Horní ret     150,- Kč                           

Brada          200,- Kč                          

Líce             400,- Kč                           

Krk              400,- Kč                          

Podpaží       500,- Kč                            

Předloktí      600,- Kč                            

Podbřišek     800,- Kč                            

Lýtka           1.200,- Kč                          

Stehna         1.600,- Kč                         

Celé nohy    2.700,- Kč

Záda      1.300,- – 2.000,- Kč